Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамалары мен сипаттамасы
-
Негізгі
-
Өндіруші DoCash
-
Өндіруші ел Қытай
-
Жабдық түрі Банкноттарды есептегіш
-
Жұмыс жылдамдығының саны 1
-
Санаудың максималды жылдамдығы 1300 дана/мин
-
Қалталар саны 1 дана.
-
Корпустың түсі Ақ/сұр
-
Номиналды кернеу 220 В
-
Номиналды қуаты 50 Вт
-
Кепілдік мерзімі 12 ай
-
-
Габариттік өлшемдер
-
Ені 245 мм
-
Тереңдігі 290 мм
-
Биіктігі 165 мм
-
Салмағы 4.6 кг
-
| Негізгі | |
|---|---|
| Жабдықтың түрі | банкнот есептеуіш |
| Анықтау түрі | UV |
| Максималды санау жылдамдығы | 1300 дана/мин |
| Қалта саны | 2 д. (дана) |
| Корпустың түсі | Сұр |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Орнату әдісі | Үстел үсті |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 245 мм |
| Тереңдігі | 290 мм |
| Биіктігі | 165 мм |
| Салмақ | 5 кг |
- Бағасы: 65 000 ₸


