Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Биіктігі 320
Ені 420
Тереңдігі 350
Сөрелер саны -
Кассалық ұяшық +
Кілттік құлып түрі
Тіркеме 133/417/288
Корпустың түсі - графит (RAL 7024), есік - ашық сұр (RAL 7038)
Ұнтақты жабын түрі
Кепілдік 1 жыл
Салмағы, кг. 11
Ішкі өлшемдері, мм (ВхШхГ): 183x417x326
Промет өндірісі (Ресей)
Шкаф кеңседе құжаттарды сақтауға арналған. 1,2 мм болаттан жасалған дәнекерленген конструкция , кілтпен құлыпталатын кіріктірілген бөлікпен жабдықталған жабық ішкі есік панелі кілт құлыптарымен жабдықталған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Жиһаз түрі | бухгалтерлік шкаф |
| Трейзердің болуы | Иә |
| Құлыптың болуы | Иә |
| Құлып түрі | кілтті (механикалық) |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Өндіруші | Промет |
| Отқа төзімділік | Жоқ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 420 мм |
| Тереңдігі | 350 мм |
| Биіктігі | 320 мм |
| Салмақ | 11 кг |
- Бағасы: 49 400 ₸


