Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамалары
-
Детектордың түрі қарау
-
УК анықтау Иә
-
ИҚ анықтау Иә
-
Магнитті анықтау Иә
-
Оптикалық тығыздық бойынша детекция Жоқ
-
Ақ жарықта анықтау Иә
-
Геометрия бойынша детекция (өлшем) Жоқ
-
ИҚ-қорғауды тексеру
шағылысқан, құлама-құлама, өтпелі
-
Аспап форматы әмбебап қарау детекторы
-
СКД дисплейі, 4.3 дюйм
-
Қорек кернеуі 190-240/50-60 В/Гц
-
Қуатты тұтыну 14 Вт
-
Ұзындығы 200 мм
-
Ені 87 мм
-
Биіктігі 119 мм
-
Салмағы 0.48 кг
-
Тексерілетін валюта әртүрлі валюта және полиграфиялық өнімдер
-
Ұйқы режимі жоқ
-
Өндіріс DORS Industries LTD
| Негізгі | |
|---|---|
| Валюта детекторының түрі | Инфрақызыл |
| Бақылау түрлері | Магниттік |
| Ультракүлгін шамдардың саны | 2 |
| Өндіруші | Dors |
| Қуат көзі | |
| Тамақтану | 220В желісі |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 200 мм |
| Ені | 87 мм |
| Биіктігі | 119 мм |
| Салмақ | 0.48 кг |
- Бағасы: 95 553 ₸



