Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қытайда жасалған таразы, платформа өлшемі 1*1 м. Жүк көтергіштігі 3т.
Қаптарды, металды, биг бэгті, ІҚМ өлшеуге арналған
Ұзартылған кабель,басы А12 Е
Кепілдік,сервистік қызмет көрсету
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Жағдайы | Жаңа |
| Платформалық таразы түрі | Электрондық |
| өлшеудің ең үлкен шегі | 3000 кг |
| Санақ дискреттілігі және салыстыру бөлу бағасы | 500 г |
| Кепілдік мерзімі | 3 ай |
| Таразы платформасы | |
| Ені | 1200 мм |
| Ұзындығы | 1500 мм |
| Биіктігі | 100 мм |
| Индикатор | |
| Индикатор таңбаларының түсі | Қызыл |
| Электрлік параметрлері | |
| Тамақтану | Аккумулятор |
- Бағасы: 255 000 ₸




