Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
СИПАТТАМАЛАРЫ
Биіктігі
1490
Ені
460
Тереңдігі
340
Сөрелер саны
3
Кассалық ұяшық
Тіркеме 140/457/300
Құлып түрі
электрондық PLS-1
Түсі
корпусы - графит (RAL 7024), есігі - ақшыл сұр (RAL 7038)
Жабын түрі
Ұнтақ
Кепілдік
1 жыл
Салмағы, кг.
32
Ішкі өлшемдері, мм (ВхШхГ):
1320х457х297
Өндіріс
Промет (Ресей)
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Жиһаз түрі | бухгалтерлік шкаф |
| Корпус түрі | Тұтас (тұтас дәнекерленген) |
| Есіктер саны | 1 (дана) |
| Есік түрі | айқарма |
| Трейзердің болуы | Иә |
| Сөрелер (секциялар)саны | 3 д. (дана) |
| Құлыптың болуы | Иә |
| Құлып түрі | кодтық электрондық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Өндіруші | Промет |
| Отқа төзімділік | Жоқ |
| Жасалу материалы | |
| Корпус | ұнтақ бояумен қапталған металл |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 460 мм |
| Тереңдігі | 340 мм |
| Биіктігі | 1490 мм |
| Салмақ | 32 кг |
- Бағасы: 159 801 ₸




