Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қаруды сақтауға арналған қару сейфі,СО-4
В-1400 Ш-500 Г-300 мм
Салмағы 65 кг
Металдың қалыңдығы 3 мм
Сейф 4 мылтықты сақтауға арналған
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Бұзуға төзімділік | S1 класс |
| Құлып түрі | Механикалық кілт |
| Металл қалыңдығы | 3 мм |
| Қабырғалардың қалыңдығы | 3 мм |
| Есіктің қалыңдығы | 3 мм |
| Түсі | Сұр |
| Трейзердің болуы | Иә |
| Вид сейфа | қару сейфтері мен шкафтары |
| Сыртқы өлшемдер | |
| Сыртқы биіктігі | 1400 мм |
| Сыртқы ені | 500 мм |
| Сыртқы тереңдік | 300 мм |
| Жалпы | |
| Салмақ | 65 кг |
| Бекіту тесіктерінің саны | 2 |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
- Бағасы: 116 000 ₸




