Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ақшаны және сапаны жақсы көретіндер мен бағалайтындар үшін Кореяда жасалған 2HFS платформалық таразыны 2 тоннаға дейін ұсынамыз.Платформа өлшемі 1,2*1,5
Таразы өңдеу зауыттарында,қоймаларда және көлік компанияларында шикізатты өлшеуге арналған.
Платформа құрылымның сенімділігі мен беріктігін қамтамасыз ететін төрт жүктеме ұяшығына орнатылған.
Таразы платформасы ұнтақ эмальмен боялған, осылайша қолайсыз ауа райы жағдайларында сенімді жұмысты қамтамасыз етеді.
Сертификатталған таразылар, ҚР тізілімінде тұр
Кепілдік 12 ай.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | CAS |
| Өндіруші ел | Оңтүстік Корея |
| Жағдайы | Жаңа |
| Платформалық таразы түрі | Электрондық |
| өлшеудің ең үлкен шегі | 2000 кг |
| Ең төменгі салмақ шегі | 1 кг |
| Санақ дискреттілігі және салыстыру бөлу бағасы | 500 г |
| Тензометриялық датчиктер саны | 4 д. (дана) |
| Массасы | 105 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Таразы платформасы | |
| Ені | 1200 мм |
| Ұзындығы | 1500 мм |
| Биіктігі | 100 мм |
| Таразы платформасының материалы | Тот баспайтын болат |
| Қосымша параметрлер | |
| қозғалыс пандусы | Жоқ |
- Бағасы: 465 000 ₸




