Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Отқа төзімді сейф СН-3, бір есікті . Бағалы қағаздарды, құжаттарды, ақшалай қаражаттарды сақтауға арналған.
Габариттік өлшемдер
Биіктігі- 60 см (еденнен биіктігі 63 см аяқпен)
Ені - 50 см
Тереңдігі -40 см.
Салмағы 110 кг
Қазақстан
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Отқа төзімділік критерийі | З0Б |
| Құлып түрі | Механикалық кілт |
| Түсі | Сұр |
| Секциялар саны | 2 |
| Трейзердің болуы | Иә |
| Вид сейфа | хакерлік және отқа төзімді сейфтер |
| Сыртқы өлшемдер | |
| Сыртқы биіктігі | 600 мм |
| Сыртқы ені | 500 мм |
| Сыртқы тереңдік | 400 мм |
| Жалпы | |
| Салмақ | 110 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
- Бағасы: 170 500 ₸




