Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
СМ-3 кеңселік сейф электрондық құлып
Өлшемдері В-260 Ш-430 Г-330 мм
Салмағы 15 кг
қоңыр түсте
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Құлып түрі | Электрондық код |
| Түсі | Қоңыр |
| Трейзердің болуы | Жоқ |
| Вид сейфа | кеңсе және банк сейфтері |
| Сыртқы өлшемдер | |
| Сыртқы биіктігі | 260 мм |
| Сыртқы ені | 430 мм |
| Сыртқы тереңдік | 330 мм |
| Жалпы | |
| Салмақ | 15 кг |
- Бағасы: 54 800 ₸



Жіберу 09 сәуір 2026