Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
СП -350 электронды құлпы бар тапанша сейфі
Өлшемдері 350*430*330
Салмағы 20 кг
Трейзердің ішінде кілтпен жабылады
| Жалпы | |
|---|---|
| Салмақ | 20 кг |
| Негізгі | |
| Құлып түрі | Электрондық код |
| Қабырғалардың қалыңдығы | 3 мм |
| Есіктің қалыңдығы | 3 мм |
| Түсі | Қоңыр |
| Металл қалыңдығы | 3 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жай-күй | Жаңа |
| Патрондарға арналған бөлімше | True |
- Бағасы: 59 500 ₸



