Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сейф отқа төзімді СН-1, құжаттарды сақтауға арналған
Жылы-100см Е-47 см Г-42 см
Салмағы 130 кг
Өндіріс Қазақстан
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Құлып түрі | Механикалық кілт |
| Металл қалыңдығы | 2 мм |
| Қабырғалардың қалыңдығы | 2 мм |
| Есіктің қалыңдығы | 5 мм |
| Түсі | Сұр |
| Секциялар саны | 2 |
| Трейзердің болуы | Иә |
| Вид сейфа | хакерлік және отқа төзімді сейфтер |
| Сыртқы өлшемдер | |
| Сыртқы биіктігі | 1000 мм |
| Сыртқы ені | 470 мм |
| Сыртқы тереңдік | 420 мм |
| Жалпы | |
| Салмақ | 130 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
- Бағасы: 230 000 ₸



Жіберу 11 сәуір 2026