Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Құжаттарды сақтауға арналған электронды құлпы бар отқа төзімді сейф СН-2
Ішінде-78 см Е-50 см Г-40 см
Салмағы 120 кг
Қазақстан өндірісі. Электрондық құлыптың моделі фотосуреттегідей емес, басқаша болуы мүмкін
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Құлып түрі | Электрондық код |
| Түсі | Сұр |
| Трейзердің болуы | Иә |
| Вид сейфа | хакерлік және отқа төзімді сейфтер |
| Сыртқы өлшемдер | |
| Сыртқы биіктігі | 780 мм |
| Сыртқы ені | 500 мм |
| Сыртқы тереңдік | 400 мм |
| Жалпы | |
| Салмақ | 120 кг |
- Бағасы: 207 800 ₸



