Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тапанша сейфі ,тапанша мен патрондарды сақтауға арналған
Ішінде-35 см Е-43 см Г-33 см, салмағы 20 кг
Сейф металдан жасалған, қабырғасының қалыңдығы 3 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Құлып түрі | Механикалық кілт |
| Қабырғалардың қалыңдығы | 3 мм |
| Есіктің қалыңдығы | 3 мм |
| Түсі | Қоңыр |
| Металл қалыңдығы | 3 мм |
| Жалпы | |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Салмақ | 38 кг |
| Сыртқы өлшемдер | |
| Сыртқы биіктігі | 350 мм |
| Сыртқы ені | 430 мм |
| Сыртқы тереңдік | 330 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жай-күй | Жаңа |
- Бағасы: 40 500 ₸




